ד"ר רוסטוביץ, פייביש - חברת עורכי דין אודות ARNONA   אודות העורך ד"ר הנריק רוסטוביץ
 

ארכיון מגזין ארנונה 1999 - 2003
חיפוש
 
    אנציקלופדיה ארנונה   הפחתת חיובי ארנונה והיטלי פיתוח
    פקודת המסים (גביה)   הרצאות בארנונה   ספרים ומאמרים
    0 תגובות לכתבות מאז : 16/4/2022
גרסת הדפסה

נמצא הפתרון לביעור העבריינות

תם עידן אזרחים מפירי חוק, שלא פרעו את הקנסות שהוטלו עליהם. המרכז הממשלתי לגביית חובות הוסמך בחקיקה לפשפש בכל מאגרי המידע, לחקור ולעקוב בכל דרך אחר כתובותיהם, ולגבות מהם את הדמים המגיעים לקופה הקדושה של המדינה ושל הרשויות המקומיות


14/8/2003

שמירת החוק ואכיפתו המהירה והיעילה מדירים שינה מעיניהם של נבחרי הציבור שלנו בכנסת. כאשר הם מצליחים סוף סוף להירדם, הם חולמים על אזרחים מפרי החוק, אשר אינם משלמים לקופת המדינה את הקנסות שהוטלו עליהם.

כאשר נודע להם, כי המרכז הממשלתי לגביית חובות (ממל"ח) אינו מצליח למלא את מכסת נגישתו בהצלחה ראויה, פקדו אותם חלומות ביעותים של ממש.

התכנסו להם נציגינו בבית המחוקקים, ובעיניים טרוטות משנת לא ישרים, חוקקו חוק המגדיל, מגביר ומעצים את סמכויות מפעלי הנגישה הממלכתיים. החוק החדש יאפשר לממל"ח להיעזר במאגרי מידע ומרכזי נתונים כדי לאתר כתובות של אויבי הציבור, שלא פרעו את חובותיהם למלכות.

הבשורה הטובה היא, כי החוק החדש יאפשר לגבות גם קנסות לטובת קרנות שבאחריות משרד ממשלתי, כגון הקנסות המוטלים לפי חוק הפיקדון על מיכלי משקאות. הממל"ח קיבל גם סמכות לגבות מהציבור תשלומים עבור עבודות שביצעה הרשות המקומית בהוראות בית המשפט, כתוצאה מהפרת חוק, כגון עבודות ניקיון בעקבות הפרת חוקים וצווים של איכות הסביבה, סילוק מודעות שהודבקו בצורה פראית או זיהום אחר במקומות ציבור.

הממל"ח ינכה עמלה של 20% מליטרת הבשר, ויוכל לקיים בכבוד עוד קבוצה של אוכלי לחם חסד, לתפארת מדינת ישראל. הנוגש המצטיין ידליק משואה ביום העצמאות.

בטרם ישובו נבחרינו לחלום על תנאי הפנסיה שלהם, יש לי הצעת חוק ליברלית, דמוקרטית וחברתית - לשנות את מכשיר הטלוויזיה הביתי לדו-כיווני, כך שנוגשי הממל"ח יוכלו לשמוע ולראות מה קורה בכל בית בישראל, או אז תתייעל אכיפת הגבייה להפליא.

מי זה ג'ורג' אורוול?


תודה למי שיקליק על האייקון של פייסבוק


    תגובות   שלח תגובה >>
  1. ביצי הזהב של הכנסת והממשלה   מאת: ס    14/11/2005

זכויות יוצרים   ד"ר רוסטוביץ, פייביש ושות' חברת עורכי דין   פורטל משפט מיסוי ונדל"ן