ד"ר רוסטוביץ, פייביש - חברת עורכי דין אודות ARNONA   אודות העורך ד"ר הנריק רוסטוביץ
 

ארכיון מגזין ארנונה 1999 - 2003
חיפוש
 
    אנציקלופדיה ארנונה   הפחתת חיובי ארנונה והיטלי פיתוח
    פקודת המסים (גביה)   הרצאות בארנונה   ספרים ומאמרים
    0 תגובות לכתבות מאז : 23/6/2024
גרסת הדפסה

סיעת "הירוקים רמת-גן" וסיעת "זינגר לרמת-גן" הקימו סיעה משותפת בשם "רמת-גן הירוקה"

סיעת "הירוקים רמת-גן" וסיעת "זינגר לרמת-גן" חתמו על הסכם להקמת סיעה משותפת "רמת-גן הירוקה". בעקבות ההסכם עליו חתמו ד"ר אבי ליליאן וישראל זינגר תמנה "רמת-גן הירוקה" 5 חברי מועצה ותהפוך לסיעה השנייה בגודלה במועצה


10/3/2009

אתמול, יום ג' 9.3.2009, חתמו ראשי שתי הרשימות ד"ר אבי ליליאן מ"הירוקים רמת-גן" וישראל זינגר מ"זינגר לרמת-גן" על ההסכם להקמת הסיעה המשותפת. בכך הגיע לסיכומו המוצלח, מו"מ חשאי שניהלו השניים, בשם סיעותיהם, במהלך השבועות האחרונים על האיחוד.

"רמת-גן הירוקה", הופכת עם הקמתה, לסיעה השנייה בגודלה במועצת העיר, והיא מונה חמישה חברים: ד"ר אבי ליליאן, אילן מאירי וחני נחמיאס מסיעתו של ד"ר ליליאן, וישראל זינגר ויהודה סגל מסיעתו של זינגר. לסיעה הגדולה במועצה, סיעתו של ראש העירייה צבי בר, רק חבר אחד יותר.

מלבד חברי המועצה של שתי הסיעות שותף במגעים גם חבר מועצת העיר גבעתיים יורם פומרנץ, העומד בראש רשימת "גבעתיים הירוקה", שד"ר ליליאן וזינגר רואים בה "רשימת אחות" לרשימתם. "גבעתיים הירוקה" תרמה ל"אחות" החדשה את הלוגו שלה, כאשר השינוי היחיד הוא בצבעים - את האדום, בלוגו הירוק אדום של "גבעתיים הירוקה", יחליף כחול, בלוגו הירוק כחול של "רמת-גן הירוקה".

עם הקמתה הודיעה "רמת-גן הירוקה" על התייצבותה מאחורי מועמדתו של ישראל זינגר לראשות העיר רמת-גן, על מינויו של ד"ר ליליאן כיו"ר הסיעה במועצת העיר, על מנוי של מאירי למרכז הסיעה והאחראי על התקשורת, ועל הצגת מועמדותו של סגל כמועמד הסיעה לתפקיד יו"ר ועדת הביקורת העירונית. בעניין סגל, מדובר כמובן בבחירה ודאית, וזאת משום גודלה של סיעת "רמת-גן הירוקה", עניין המבטיח את בחירתו. כמזכירת הרשימה והסיעה תשמש נושי יפה.

עם חתימת ההסכם אומר ישראל זינגר: "רמת-גן הירוקה", היא הדבר הבא בציבוריות הרמת-גנית. אני משוכנע שמקרבה יצא ראש העירייה הבא. הרשימה החדשה תהיה גם זו שתוביל ותעצב את פניה העתידיים של העיר. הקמתה של הסיעה המשותפת מצביעה על כך, שבעזרת שכל ישר ומנהיגות אמיתית ניתן להתעלות ולאחד כוחות. היום אנחנו מציבים את הנבחרת הציבורית הראויה ביותר לשמש כאלטרנטיבה לאופן ולסגנון המאפיין את התנהלותו של צבי בר. שילוב הכוחות עם ד"ר ליליאן וחבריו מעניק לכולנו יותר יכולות להצליח במטרה הראשית שלנו, החזרתה של רמת-גן לתושביה".

ד"ר אבי ליליאן אמר: "בעיניי המסר העיקרי של "רמת-גן הירוקה" הוא פוליטיקה אחרת, שונה, פוליטיקה בעלת ניקיון סביבתי וציבורי כאחד. בניגוד למקובל, הלכנו על שילוב כוחות ועל מציאת המכנה המשותף, הצלחת המהלך היא ההוכחה המובהקת לכך שאם רוצים, ניתן לשים בצד שיקולים אישיים של אגו ויוקרה ולפעול באופן ענייני למען קידומן של מטרות משותפות לטובת רמת-גן. המומנטום שהתחלנו במהלך זה, מהווה את ראשיתה של הדרך אותה בכוונתנו ליישם במשותף".

יורם פומרנץ מ"גבעתיים הירוקה" אמר: "ברכותיי לישראל זינגר ולד"ר ליליאן, שניהם חבריי. שמחתי לסייע להם להצלחת המהלך וכמובן על כך של"גבעתיים הירוקה" יש אחות חדשה מהעיר היותר גדולה. אנחנו בגבעתיים, נמשיך לעמוד לצד עמיתנו הרמת-גנים ולסייע להם ככל אשר ירצו".


תודה למי שיקליק על האייקון של פייסבוק


    תגובות   שלח תגובה >>

זכויות יוצרים   ד"ר רוסטוביץ, פייביש ושות' חברת עורכי דין   פורטל משפט מיסוי ונדל"ן