עמוד 23

אינטר-עט ARNONA מגזין של נדלן ומיסוי מקרקעין

אינטר-עט ARNONA מגזין של נדלן ומיסוי מקרקעין
החטא ועונשו

מאת בתיה שוררתקצר היריעה מלתאר את מגוון החטאים, הגדולים והקטנים, בהם הטבענו את החותמת האישית שלנו במהלך חיינו. לא נעים להודות, אך לפעמים אנחנו נתקפים בייסורי מצפון וברגשי אשם על כך, ובהעדר מערכת וידוי יהודית ישראלית, מצבנו לא קל.

גילינו שברשת האינטרנט יש אתרי וידוי, שבהם ניתנת מחילה לגולשים ללא הבדל דת, גזע ומין. גלשנו והתרשמנו.

וידוי סוחף

מי שמעוניין להסיר מעל לבו את כל החטאים שצבר, הריהו מוזמן להכנס לאתר igot2.com שם מצפה לו "תיבת וידוי" ריקה, אותה אפשר לנצל כדי לספר, לפרט, להבהיר, להדגיש, להסביר, לשכנע ולהתנצל על כל החטאים הגלויים והסמויים. בתום הוידוי נקבל, בתמורה, את המשפט הידוע - "ואיך אתה מרגיש עכשיו ?" - משפט מפתח שנשמע מפיו של כל פסיכולוג מתחיל, אלא שכאן הוא ניתן בחינם.

ולשומע ינעם.

התכחשות לעשרת הדברות

הלאווים החשובים והידועים ביותר בסולם החטאים, אלה ש "השומר נפשו ירחק מהם", הם, כמובן, עשרת הדברות. כאן לא קיים "איזור אפור". החטאים ברורים וכבדים, ויש לסמנם בלחיצת כפתור.

הזיהוי וההכרה בחטא, הם האחראים לכך שנגיע למאזן אישי ברור ונוקב, וחשבון הנפש שיבוא בעקבותיו, מי ישורנו … כל זאת באתר tellthe.net/confess

חטאים יצירתיים

מי שאינו מעוניין בוידוי סוחף, וחטאיו אינם קשורים לעשרת הדיברות, מוזמן להגיע לתא הוידוי הכולל רשימה מכובדת של עשרות חטאים יצירתיים, וגם ירחיב דעתו ברעיונות נוספים של חטאים בלתי מוכרים, יחודיים ומעניינים.

ברשימה זו ניתן למצוא את כל המחשבות האפלות, החשקים המודחקים, השאיפות הלא-נורמליות, ובקיצור - כל מה שמעלה בספק את היותנו חברים ב "משפחת האדם".

לאחר שסימנו בהצלחה את כל חטאינו, כל שנותר לנו הוא שוב ללחוץ על כפתור ואז נקבל את דירוג רמת החטא (מפחיד) ואת העונש הכרוך בכך - התפילות שצריך לשאת כדי למרק את העוונות (לא נורא...).

כל זאת באתר p45.net/funomatics/confession.shtml

מסקנה: כל דבר אפשר לעשות און-ליין.
recommendאינטר-עט ARNONA עמוד השער של מגזין נדלן ומיסוי מקרקעין


הפורטל לנדלן ןלמיסים בישראל